1 Adet Kurumsal Domain Hizmeti (com veya com.tr)

Domain, yani alan adı, sizin internetteki adresinizdir. Daha da önemlisi, doğru seçilmiş bir alan adı ziyaretçilerin sizi internette bulmasına yardımcı olur, markanıza güvenilirlik katar ve sitenizin profesyonel görünmesini sağlar. İşletmeniz için doğru domaini bulun ve Webratik ile internetteki varlığınızı eksiksiz bir şekilde oluşturun.

Firmanızı en uygun ve iyi şekilde temsil edecek 1 adet web adresini standart paket içinde ücretsiz olarak sunuyoruz. Bu domaini www.firmaadiniz.com şeklinde sizlere sunuyoruz. Sizin için en uygun domaini Webratik üzerinden kontrol ederek müsait olup olmadığına emin olabilirsiniz.

Arzu ederseniz 1 adet domain dışında com.tr ve/veya .net uzantılı domainleri de firmanız veya kendiniz adına tescil edebilirsiniz.

Com.tr uzantılı domainleri tescili için resmi belge gerektiğini unutmayın. Gerekli belgeler, almak istediğinizi alan adının yazılı olduğu vergi levhası veya ticaret sicil gazetesi veya o alan adını içerik ismin marka tescilidir.

Eşsiz bir domain (alanadı) ile profesyonel, güvenilir ve daha kurumsal görünün! İster kendi domaininizi bağlayın, ister Webratik ile yeni bir tane edinin.

Almak istediğiniz alan adının müsaitlik durumunu buraya tıklayarak öğrenebilir ve web adresinizi alarak web sitenizi hemen oluşturabilirsiniz.