Webratik Hızıyla Sitenizi Açın!

+90 (537) 893 27 27

ya da

Sizi Arayalım

Sık Sorulan Sorular

Web sitenizin kurulumu tamamlandıktan sonra tarafınıza iletilen Webratik İçerik Yönetim Paneli bilgileri ile web sitenizin tüm içeriklerini siz gireceksiniz. Ama isterseniz içerik girişi konusunda Webratik ekibinden hizmet satın alabilirsiniz.

İçerik giriş hizmetini satın alabilmeniz için tüm içeriklerin hazırlandıktan sonra Webratik İçerik Destek Ekibine iletilmesi gerekmektedir. Farklı zamanlarda parça parça gönderilen içerikler Webratik içerik destek ekibi tarafından işleme alınmaz.

Webratik'te direk Webratik sunucuları üzerine video yükleme seçeneği bulunmamaktadır. Sitenize yüklemek istediğiniz videolarınızı öncelikle YouTube kanalınıza yüklemeniz ve video linkini Webratik panelinde yer alan Video ekleme bölümüne eklemeniz gerekmektedir. Böylelikle videonuz YouTube kanalı üzerinden siteniz içinde oynatılır ve videonunuz izlenme sayısı da artar.

Web sitenizin gerek ürünler gerekse foto galeri bölümüne istediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz?

Webratik kullanırken web sitenizin ürünler, foto galeri veya diğer içerik bölümlerine fotoğraf eklerken, görsel boyutunuzun en fazla 10 mb, en az 100 kb olması gerekmektedir. Eklenen görsel Webratik görsel croplama özelliği ile uygun olan ölçüye göre ölçeklendirilir. Her sitenin tasarımsal olarak resim ölçüsü değişkendir. Sizin websiteniz için uygun olan ölçü görsel ekleme bölümünde yazmaktadır.

Evet. Webratik Yönetim panelinden, web sitenizi yayınlandıktan sonra, internet bağlantısı olan herhangi bir yerden sitenizin içeriğini online olarak güncelleyebilirsiniz.

Web sitemin "Hakkımızda" yazısını nasıl oluşturmalıyım?

Web Siteme Yeni Bir Sayfa Ekleyebilir miyim?

Websitemin girişinde özel günlerde açılıp kapatılabilen POP-UP otomatik iptal olur mu?

Evet. Webratik yönetim panelinde yer alan iletişim bilgileri sayfasından kurumsal WhatsApp numaranızı web sitenize ekleyebilirsiniz. Ziyaretçiler web sitenizde WhatsApp numaranıza tıkladığında direk WhatsApp üzerinden size mesaj atabilirler.

Webratik yönetim panelinde bulunan ürünler sekmesinde, her ürüne ayrı fiyat ekleyebilirsiniz.