Webratik Hızıyla Sitenizi Açın!

+90 (537) 893 27 27

ya da

Sizi Arayalım

Sık Sorulan Sorular

Webratik sitelerinde yer alan tüm içerik ve özellikler sayfasında belirtilmiştir. Webratik site alımı yaparken hangi içerik ve özelliklere sahip olmak istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Webratik sunucularının tamamı Türkiye'de hizmet veren farklı yer sağlayıcılarda yer almaktadır.

Evet. Tüm müşteri sitelerimiz gibi sizin de web siteniz Google'da ve diğer arama motorlarında bir süre sonra çıkmaya başlayacaktır.

Hayır. Tüm müşteri sitelerimiz kendi özel sunucularımızda özel bir sistemle barındırılmaktadır ve farklı hostinglerde kullanılamamaktadır. Verdiğimiz hizmette hosting ücreti de dahil olduğu için ekstra hosting ücreti ödemenize de gerek kalmayacaktır.

WEBRATİK yazılımı kendi bünyemizde bulunan mühendisler ve yazılımcılar tarafından geliştirilmiştir bize özel &49;100 yerli bir içerik yönetim sistemidir. Wordpress vb. yazılım değildir.

WEBRATİK yazılımı ihtiyaca ve gelen taleplere göre sürekli güncellenmektedir.

Evet. Webratik ile yapılan tüm websiteleri mobil cihazlara uyumlu bir yazılım teknolojisiyle responsive olarak hazırlanmıştır. Yani tüm cep telefonlarında ve tabletlerde sorunsuz olarak kendini yapılandıran bir altyapıya sahiptir. Mobil cihazlarda sorunsuz çalışan web sitesi kurmak için ekstra bir site daha kurmanıza gerek yoktur.

Webratik 5 farklı dili desteklemektedir. Talep ettiğiniz takdirde web siteniz Türkçe, İngilizce, Arapça, Rusça ve Fransızca olarak yayınlanabilir. İçeriğinizin çevirilerini yaptırarak tüm bu dillerde yayın yapan bir siteniz olabilir.

Google ve diğer arama motorları SSL Sertifikası olmayan siteleri Chrome ve benzeri tarayıcıda  "Güvenli Değil" olarak gösterir. Webratik kurulumunda her siteye SSL sertifikası eklenir ve tarayıcıda siteniz "GÜVENLİ BAĞLANTI" olarak görünür. Ayrıca Google SSL Sertifikası olan siteleri arama sonuçlarında daha üst sıralarda gösterir.

Webratik, web sitenizin istatiklerini Google Analitik altyapısını kullanarak tutmaktadır. Google Analitik ile web sitenizin ziyaretçi sayısından, sitenize hangi şehirden, hangi ülkeden girildiğinden, hangi cihazlarla girildiğine kadar bir çok detayı istediğiniz zaman görebilir ve raporları izleyebilirsiniz.

Webratik size, seçtiğinizi tema ile tasarlanmış bir web sitesi sunar. Web sitenizin içeriğini yine Webratik İçerik Yönetim Panelini kullanarak tamamlarsınız. Eğer İçerik Yönetim Hizmeti paketi satın almışsanız sitenizin tüm içeriği Webratik ekibi tarafından güncellenir. Bu hizmetin tamamlanabilmesi için sitenize eklemek istediğinizi tüm içeriğinizi Webratik ekibine eksiksiz olarak göndermeniz gerekir.