Webratik Hızıyla Sitenizi Açın!

+90 (537) 893 27 27

ya da

Sizi Arayalım

Sık Sorulan Sorular

Evet. Maillerinizi outlook, akıllı telefon ve tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Ayarlar ile ilgili yardım sayfalarımızda adım adım görsel anlatımlarımız mevcuttur. İsterseni herhangi bir kurulum yapmadan webmail üzerinden maillerinize istediğimiz yerden erişebilirsiniz.

Kurumsal e-posta adresi domain isminizi içeren kişiselleştirilmiş bir e-posta adresidir.

Mesela, muhasebe@vemedya.com gibi.

Profesyonel bir iş e-posta adresi, online imajınızda iyi bir izlenim bırakır. Webratik ile, tüm ekip veya ekip üyeleri için bir kurumsal e-posta adresi alabilirsiniz.

Bu, müşterilere güven vermek ve onlara doğru kişiyle iş birliği içerisinde olduklarını kanıtlamak için harika bir yoldur. İşte size uygun olabilecek bazı seçenekler:

satis@vemedya.com ( Satış Departmanınız İçin)

muhasebe@vemedya.com (Muhasebe Departmanınız İçin)

erdal@vemedya.com (Şirket Sahibi İçin)

export@vemedya.com (İhracat Departmanınız İçin)

Hayır. Kurumsal E-Posta adresinizi kullanarak reklam ve tanıtım amaçlı toplu mail gönderimi yapmanız yasal olarak da mümkün değil.

Webratik üzerinden kullandığınız kurumsal E-Posta adreslerinde günlük mail gönderim limiti vardır ve limite ulaşıldığında mail adreslerinizin spam mail olarak işaretlenmemesi için güvenlik sebebiyle mail gönderiminiz o gün için engellenir.

İzinli toplu e-posta gönderimleri için Mail Marketing hizmeti veren farklı yerlerden hizmet alabilirsiniz. Blog sayfalarımızda bu firmalar ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Webratik kurumsal e-posta hizmetlerinde Yandex Mail altyapısını kullanmaktadır. Başvurunuz sonrası kurumsal e-posta adresleriniz (Örnek: info@firmaadiniz.com) Yandex Mail üzerinden açılarak tarafınıza gerekli kullanım bilgileri iletilir.

Kurumsal E-Postalarınızı isterseniz herhangi bir yerden Yandex Mail'e girerek isterseniz de bilgisayarınızda Outlook ve benzeri bir programa ve cep telefonunuzun mail uygulamasına kurarak gelen ve giden mailleri senkronize bir şekilde kullanabilirsiniz.

E-Posta programınızdan (Outlook gibi)  bir maili sildikten sonra, mail Çöp Kutusu'na gönderilir. Eğer Çöp Kutusu'ndan da kalıcı olarak sildiyseniz, mail kutunuzdan kalıcı olarak sildiğiniz mailleri geri getirmeniz mümkün değildir.